Екпе алғандарға ноутбук табысталды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде ұжымдық иммунитетті қалыптастыру мақсатында «Вакцина ал да ұтыс ойынына қатыс» акциясы өткізілген болатын.

Ұтыс ойынының нәтижесінде 50 студент жатақханаға орналасу үшін 50 пайыздық жеңілдік, 49 студент шет тілін үйрететін тегін курсқа қатысу жолдамасын ұтып алды. Ал, 30 студент Нұр-Сұлтан қаласына тегін саяхаттайтын болды. Сондай-ақ, 3 студентке оқу ақысына 30, 50 және 100 пайыздық жеңілдік және 5 студент ноутбук иегері атанды.

20 қыркүйекте аталған конкурста ноутбукке ие болған 5 студентке сыйлықтар табысталды.

Ұтыс иегерлері журналистика мамандығының 3 курс студенті Нұркенқызы Лашын, мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 1 курс студенді Ищин Алексей, көп тілді білім беру факультеті студенті Ақылбайқызы Аяна, филология мамандығының 3 курс студенті Темірғалиева Назерке, шетел тілі: екі шетел тілі мамандығының 4 курс студенті Сайфулла Аружан. Жеңімпаздар конкурсты ұйымдастырған университет басшылығына жүрекжарды тілектерімен рахмет айтып, қуаныштарын жасырмады.

Студенттері шын жүректен құттықтаймыз!