Университетіміз «Ауылыма кітап» акциясына қатысты

Елімізде ауылдық жерлердегі кітапхана қорын сапалы кітаптармен толықтыру мақсатында «Ауылыма кітап» атты республикалық қайырымдылық акциясы өтуде.

Осы жоба аясында, 20 кыркүйек күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің ғылыми кітапханасы ауыл кітапханаларына 155 кітап табыстады.

Айта кетейік, акцияны ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің қолдауымен Азаматтық бастамаларды қолдау орталығымен «Рухани жаңғыру» қазақстандық қоғамдық даму институтын зерттеу бойынша орталығы ұйымдастырып отыр.

Ұйымдастырушылардың айтуынша, іс-шараның басты мақсаты –шалғайдағы елді мекендерде тұратын жас ұрпаққа оқу мәдениетін насихаттау және ауыл мектептерінің кітапхана қорын кеңейту арқылы жоғары азаматтық, рухани –адамгершілікті қалыптастыру.