Медиа білімді қалыптастыру жолдары

17 қыркүйек күні Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде блогер, саяхатшы Өркен Кенжебекпен «Медиа білімді қалыптастыру жолдары» жайында кездесу өтті.

Еркін форматта өткен кездесуде жастарға қазіргі ақпараттар ағынында қалай керекті мәлімет тауып, қолдану керектігі жайында түсіндіріп берді:
- Әрқайсымыз күніне мыңдаған манипулацияға түсеміз. Сөз көп заманда, адамдардың сөз алдында жауапкершілігі болуы керек. – дейді блогер.

«Ұстаным білім негізінде пайда болады» деп есептейтін Өркен Кенжебек жастарға білімнің маңызын кеңінен түсіндіріп өтті. Бойдағы ерекшелікке назар салу керектігін алға тартып, жастарға өз кеңестерімен бөлісті.

Кездесу соңында студенттер сұрақтарына жауап алып, Өркен Кенжебекке сыйлық табысталды.