Тарихқа тағзым

«ҚР Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігі қолдауымен «Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы» КЕАҚ үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік грантының «Тарих ақтаңдақтары» саяси қуғын-сүргін құрбандарын толық ақтау жобасы» аясында 17 қыркүйек күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті "Тарихқа тағзым" Республикалық ескерткіштерге гүл шоғын қою іс-шарасын өткізді.

Жиын барысында Х.Б.Табылдиев атындағы Каспий өнірінің тарихи археологиясы және этнологиясы ҒЗИ директоры, тарих ғылымдарының докторы, профессор С.Ж.Сапанов, тарих ғылымдарының докторы, профессор Л.Б.Бердығожин сөз сөйледі.
    Іс-шараға өңіріндегі тарихшылар мен университетіміздің  профессор-оқытушылар мен қызметкерлері, студент жастар белсене қатысты. Барлық өңірде бір уақытта болған шарада, қуғын-сүргінге ұшырап, ел үшін қаза болған қайраткерлеріміздің рухына тағзым жасалып, бір минут үнсіздік жарияланды.