Кембридж университеті оқытушылары Атырау университетінде

11 мамырда Х. Досмұхамедов атындағы  Атырау мемлекеттік  университетінде Кембридж университеті Білім беру факультетінің оқытушылары мен «Педагогикалық шеберлік орталығы» және  Атырау университетінің профессор-оқытушылар құрамымен әдістемелік, тәлімгерлік көмек көрсету аясындағы кездесу өтті.

Кездесуге Кембридж университеті Білім беру факультетінің аға оқытушысы, PhD, доктор Саймон Браунхилл, аға оқытушы Джен Скофилд, педагогикалық шеберлік орталығының аға менеджерлері Наурызбек Есбосынов пен Анаргүл Сапаровалар келді.

Басқосуды Атырау мемлекеттік университетінің ғылым жөніндегі проректоры, педагогика ғылымдарының кандидаты Саламат Идрисов құттықтау сөзімен ашып, жүргізіп отырды. Осы кездесу аясында Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы Айжан Каженбаева мен шет тілін оқыту әдістемесі кафедрасының аға оқытушысы Ақмарал Теміртасовалар сабақ өткізудің әдіс-тәсілдерімен бөлісті.

Жалпы Қазақстан Республикасы педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттырудың деңгейлі бағдарламасы негізінде дайындаған педагогикалық кадрларды даярлайтын ЖОО профессор-оқытушылары құрамы қатарынан тренерлерді оқыту бағдарламасы бойынша 3 сатыдан тұратын курстан 2014-2015 оқу жылынан бастап қазіргі уақытқа дейін Атырау университетінің 27 оқытушысы өтіп, оның ішінде 4 оқытушы орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде бастауыш сынып пәндері бойынша өтіп, Кембридж университетінің Білім беру факультетінің сарапшылары Фэй Тернер, Сайман Браунхил, Джэн Шофилд, Николас Кинлах, Майкл Форда сынды сарапшылардан біліктілігін арттырған болатын.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 11

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 38

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 102

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.