Кембридж университеті оқытушылары Атырау университетінде

11 мамырда Х. Досмұхамедов атындағы  Атырау мемлекеттік  университетінде Кембридж университеті Білім беру факультетінің оқытушылары мен «Педагогикалық шеберлік орталығы» және  Атырау университетінің профессор-оқытушылар құрамымен әдістемелік, тәлімгерлік көмек көрсету аясындағы кездесу өтті.

Кездесуге Кембридж университеті Білім беру факультетінің аға оқытушысы, PhD, доктор Саймон Браунхилл, аға оқытушы Джен Скофилд, педагогикалық шеберлік орталығының аға менеджерлері Наурызбек Есбосынов пен Анаргүл Сапаровалар келді.

Басқосуды Атырау мемлекеттік университетінің ғылым жөніндегі проректоры, педагогика ғылымдарының кандидаты Саламат Идрисов құттықтау сөзімен ашып, жүргізіп отырды. Осы кездесу аясында Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы Айжан Каженбаева мен шет тілін оқыту әдістемесі кафедрасының аға оқытушысы Ақмарал Теміртасовалар сабақ өткізудің әдіс-тәсілдерімен бөлісті.

Жалпы Қазақстан Республикасы педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттырудың деңгейлі бағдарламасы негізінде дайындаған педагогикалық кадрларды даярлайтын ЖОО профессор-оқытушылары құрамы қатарынан тренерлерді оқыту бағдарламасы бойынша 3 сатыдан тұратын курстан 2014-2015 оқу жылынан бастап қазіргі уақытқа дейін Атырау университетінің 27 оқытушысы өтіп, оның ішінде 4 оқытушы орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде бастауыш сынып пәндері бойынша өтіп, Кембридж университетінің Білім беру факультетінің сарапшылары Фэй Тернер, Сайман Браунхил, Джэн Шофилд, Николас Кинлах, Майкл Форда сынды сарапшылардан біліктілігін арттырған болатын.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 27

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 43

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 38

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 58

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 30

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.