Кембридж университеті оқытушылары Атырау университетінде

11 мамырда Х. Досмұхамедов атындағы  Атырау мемлекеттік  университетінде Кембридж университеті Білім беру факультетінің оқытушылары мен «Педагогикалық шеберлік орталығы» және  Атырау университетінің профессор-оқытушылар құрамымен әдістемелік, тәлімгерлік көмек көрсету аясындағы кездесу өтті.

Кездесуге Кембридж университеті Білім беру факультетінің аға оқытушысы, PhD, доктор Саймон Браунхилл, аға оқытушы Джен Скофилд, педагогикалық шеберлік орталығының аға менеджерлері Наурызбек Есбосынов пен Анаргүл Сапаровалар келді.

Басқосуды Атырау мемлекеттік университетінің ғылым жөніндегі проректоры, педагогика ғылымдарының кандидаты Саламат Идрисов құттықтау сөзімен ашып, жүргізіп отырды. Осы кездесу аясында Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы Айжан Каженбаева мен шет тілін оқыту әдістемесі кафедрасының аға оқытушысы Ақмарал Теміртасовалар сабақ өткізудің әдіс-тәсілдерімен бөлісті.

Жалпы Қазақстан Республикасы педагогикалық қызметкерлерінің біліктілігін арттырудың деңгейлі бағдарламасы негізінде дайындаған педагогикалық кадрларды даярлайтын ЖОО профессор-оқытушылары құрамы қатарынан тренерлерді оқыту бағдарламасы бойынша 3 сатыдан тұратын курстан 2014-2015 оқу жылынан бастап қазіргі уақытқа дейін Атырау университетінің 27 оқытушысы өтіп, оның ішінде 4 оқытушы орта білім мазмұнын жаңарту шеңберінде бастауыш сынып пәндері бойынша өтіп, Кембридж университетінің Білім беру факультетінің сарапшылары Фэй Тернер, Сайман Браунхил, Джэн Шофилд, Николас Кинлах, Майкл Форда сынды сарапшылардан біліктілігін арттырған болатын.

21 Сен 2018 16

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 30

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 50

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 64

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 171

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.