Мерекелік концерт

Бүгін, 5 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында 7 мамыр – Отан қорғаушылар күніне орай өткен мерекелік концерт ұжымның көңілінен шықты.

Іс-шара алдымен университеттің әскери кафедрасының Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің 25 жылдығына арналған салтанатты жиынымен басталды. Әскери кафедраның курсанттары патриоттық әндер айтып, әскери дайындықтарымен қатар шығармашылық өнерлерін де ортаға салды.

Кештің екінші бөлімінде университеттің арулары ер азаматтарға арнайы дайындалған ән-би мен қойылымдарын қойды. Қазыналы Атырау өлкесінің білімі мен ғылымының, мәдениеті мен өнерінің орталығы болып отырған университетіміздегі бүгінгі шара жоғары деңгейде ұйымдастырылды.

Халқымызда «Ер - елінің қорғаны» деген аталы сөз бар. Ендеше Отан қорғаушыларымызды мерекелерімен шын жүректен құттықтаймыз!

«Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру»

17 Окт 2018 11

16 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Елбасымыздың Қазақстан халқына арнаған «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Жолдауын насихаттап, түсіндіру мақсатында кездесу өтті.

ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы

17 Окт 2018 23

2018 жылдың 12 қазан күні Халықаралық стандарттау күніне орай Физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы» тақырыбында семинар өтті.

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 51

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 63

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 37

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.