Мерекелік концерт

Бүгін, 5 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында 7 мамыр – Отан қорғаушылар күніне орай өткен мерекелік концерт ұжымның көңілінен шықты.

Іс-шара алдымен университеттің әскери кафедрасының Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің 25 жылдығына арналған салтанатты жиынымен басталды. Әскери кафедраның курсанттары патриоттық әндер айтып, әскери дайындықтарымен қатар шығармашылық өнерлерін де ортаға салды.

Кештің екінші бөлімінде университеттің арулары ер азаматтарға арнайы дайындалған ән-би мен қойылымдарын қойды. Қазыналы Атырау өлкесінің білімі мен ғылымының, мәдениеті мен өнерінің орталығы болып отырған университетіміздегі бүгінгі шара жоғары деңгейде ұйымдастырылды.

Халқымызда «Ер - елінің қорғаны» деген аталы сөз бар. Ендеше Отан қорғаушыларымызды мерекелерімен шын жүректен құттықтаймыз!

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 5

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 35

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 26

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 51

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 24

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.