Мерекелік концерт

Бүгін, 5 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында 7 мамыр – Отан қорғаушылар күніне орай өткен мерекелік концерт ұжымның көңілінен шықты.

Іс-шара алдымен университеттің әскери кафедрасының Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің 25 жылдығына арналған салтанатты жиынымен басталды. Әскери кафедраның курсанттары патриоттық әндер айтып, әскери дайындықтарымен қатар шығармашылық өнерлерін де ортаға салды.

Кештің екінші бөлімінде университеттің арулары ер азаматтарға арнайы дайындалған ән-би мен қойылымдарын қойды. Қазыналы Атырау өлкесінің білімі мен ғылымының, мәдениеті мен өнерінің орталығы болып отырған университетіміздегі бүгінгі шара жоғары деңгейде ұйымдастырылды.

Халқымызда «Ер - елінің қорғаны» деген аталы сөз бар. Ендеше Отан қорғаушыларымызды мерекелерімен шын жүректен құттықтаймыз!

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.