Конрад Аденауэр қорының белсенді студенттерге арналған SUR PLACE шәкіртақысы

Біз сіздің назарыңызға Конрад Аденауэр қорының SUR PLACE бағдарламасын ұсынуға қуаныштымыз.
Осы бағдарламаның көмегімен Конрад Аденауэр қоры білім берудегі қабілеттерін ашуға ғана емес, сонымен қатар өз білімін, күші мен бастамасын өз елінің саяси және қоғамдық өміріне қатысуға арнауға дайын талантты жастарды қолдайды.

SUR PLACE гранты - бұл 6 ай мерзімге берілетін ай сайынғы қайтарымсыз ақшалай төлем.

Сайысқа кім қатыса алады?

Қазақстандағы жоғары оқу орындарының күндізгі бөлімінде оқитын және конкурстық іріктеуден өткен Қазақстан Республикасының азаматтары қордың стипендиаттары бола алады. Соңғы курстың студенттеріне стипендия тағайындау ерекше жағдайда мүмкін болады. Жіберу кезінде қатысушының жасы 30-дан аспауы керек. Конкурстық іріктеудегі басымдық өз елінің қоғамдық-саяси өміріне қатысатын, белсенді өмірлік ұстанымы, кең көзқарасы мен адалдығы бар студенттерге беріледі. Шет тілін білу құпталады, бірақ міндетті емес.

Конкурстық іріктеуде әлеуметтік пәндер: саясаттану, экономика және қаржы, халықаралық қатынастар, менеджмент, құқықтану, жаңа тарих, журналистика, философия, дінтану факультеттерінің студенттеріне басымдық беріледі.

Қордың стипендиясын беру Конрад Аденауэр техникалық, филологиялық және медициналық мамандықтардың студенттеріне ерекше жағдай ретінде ғана мүмкін болады.

Конкурстық іріктеу

Болашақ стипендия иегерлері екі кезеңнен тұратын конкурстық іріктеуден өтеді: төмендегі тізімге сәйкес құжаттар пакетін ұсыну және сұхбаттасу.

Сіз қайда және қалай қатыса аласыз?
Іріктеу сайысына қатысу үшін келесі құжаттарды ұсыну қажет:

• қолданыстағы фотосуреті бар толтырылған үміткердің сауалнамасы - өтінім нысанын веб-сайттан жүктеуге болады. kas.de/web/kasachstan

• 3 * 4 форматындағы 1 фотосурет

• Резюме (неміс немесе ағылшын тілінде)

• Оқу мақсаттары мен алынған білімдерді болашақ кәсіби іс-әрекетте қолдану жоспарларының қысқаша мазмұны көрсетілген негіздеме (максимум 2 бет).неміс немесе ағылшын тілінде.

• Қосымшасы бар білім беру құжаттарының көшірмелері (аспиранттар, докторанттар үшін), оған аудармасы бар. немесе университет сертификаттаған ағылшын тілі)

• Университеттің екі оқытушысының ұсыныстары стипендияға үміткердің оқу, саяси немесе әлеуметтік қызметке қатысуына баға берілетін оқытушылар үшін байланыс телефоны және/немесе электрондық пошта мекенжайы көрсетілген болу керек. (неміс немесе ағылшын тілінде)

• Оқу орнынан анықтама (аудармамен неміс немесе ағылшын тілі)

Құжаттарды қабылдау мерзімі; 31.12.2020 ж

Нұр-Сұлтанда болатын сұхбат пен сұхбатқа баруға байланысты шығыстарды Қор көтереді.

Анкета - жүктеу

ХАБАРЛАНДЫРУ!