KZ RU EN

Жаңалықтар

19 ақпан күні Инновациялық білім беру факультетінің, Психология және арнайы білім беру кафедрасының аға оқытушысы Бекжанова Жанардың ұйымдастыруымен "Қазіргі қоғамдағы логопедтің алатын орны" тақырыбында дөңгелек үстел өтті.
Дөңгелек үстелді өткізудің басты мақсаты - қазіргі қоғамдағы логопедтің алатын орнын, маңыздылығын түсіндіру.
Шара қонақтары Атырау облыстық балаларды оңалту орталығының логопед - әдіскері Рахымғалиева А., Атырау облыстық балаларды оңалту орталығының дефектолог маманы Рысбаева А., Облыстық балалар аурухана логопеді Жолдасова Ж., Қалалық психолог -педагогикалық кеңес орталығының логопеді Бірмағамбетова А., Облыстык күрделі сөйлеу тіл бузылысы бар балаларға арналған мектеп - интернат логопеді Кайратова А., Гагарин орта мектебінің логопеді Әли А.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 26