KZ RU EN

Жаңалықтар

Инновациялық білім беру факультеті, Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру кафедрасының 6В01201 – «Педагог-тәрбиеші және мектепке дейінгі білім беру әдіскері»,  6В01301- «Бастауыш білім беру деңгейінің  педагогы» ББ бойынша білім алушы студенттер Президент Қасым-Жомарт
Кемелұлы Тоқаевтың «Тәуелсіздік бәрінен қымбат» атты бағдарламалық мақаласын білім беру ұйымдарының педагогтері мен білім алушылары арасында кеңінен насихаттау мақсатында өткізілген «Менің сүйікті ұстазым» атты республикалық байқауға қатысып, жеңімпаз атанды. Бұл «Жас қалам» студенттер үйірмесінің шығармашылық жұмысы. Нәтижесінде 6В01201 – Педагог-тәрбиеші және мектепке дейінгі білім беру әдіскері мамандығы бойынша 4 курс студенті Бақтығалиева Ақбота Бауыржанқызы (ғылыми жетекшісі аға оқытушы, магистр О.А.Абилова) және 6В01301- «Бастауыш білім беру деңгейінің  педагогы»1 курс студенті Сапидоллаева Гүлнұр Ермекқызы (ғылыми жетекшісі аға оқытушы, магистр Г.С.Әуелбаева) Республика деңгейінде жүлделі 3 орынды иеленді.
Шығармашыл студенттерімізді жеңісімен құттықтаймыз.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 13