KZ RU EN

Кәсіби бағдар беру–мамандық  таңдау кепілі

Бүгін 25 сәуір күні Х. Досмухамедов атындағы Атырау университеті Инновациялық білім беру факультеті «Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру» кафедрасының жоспарына сәйкес№11 Ы. Алтынсарин атындағы орта мектептің бітіруші түлектеріне кәсіби бағдар беру жұмысын«Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру» кафедрасыныңқауымдастырылған профессор, п.ғ.к., Туленова Улдай Талқашқызы мен аға оқытушы Уразова Гульназ Татанғалиқызы ұйымдастырды. Мектептің бітіруші түлектеріне университеттің 57 мамандық бойынша бакалавр және 14 мамандық бойынша магистрлер даярлауды жүзеге асыратындығы түсіндірілді.
Кафедраның кәсіби бағдар беру жұмысының негізгі бағыттары:
Қазақстан Республикасының бастауыш білім беру мазмұнын жаңарту аясында болашақ мамандарды даярлау;
Мектепке дейінгі білім беруде болашақ мамандарды үштілді, көпмәдениетті және инклюзивті орта жағдайына бейімдеп даярлау.
Орта білім беру негізінде: 6В01201 «Педагог- тәрбиеші және мектепке дейінгі білім беру әдіскері», 6В01301- «Бастауыш білім беру деңгейінің педагогы» білім бағдарламасы, оқыту мерзімі – 4 жыл (бакалавриат: күндізгі оқу формасы);
Орта кәсіби білім беру негізінде: 6В01201 «Педагог- тәрбиеші және мектепке дейінгі білім беру әдіскері», 6В01301- «Бастауыш білім беру деңгейінің педагогы» білім бағдарламасы, оқыту мерзімі – 3 жыл (бакалавриат: күндізгі, күндізгі қашықтықтан оқу формасы);
Жоғары білім беру негізінде: 6В01201 «Педагог- тәрбиеші және мектепке дейінгі білім беру әдіскері», 6В01301- «Бастауыш білім беру деңгейінің педагогы» білім бағдарламасы, оқыту мерзімі – 2 жыл (бакалавриат: күндізгі қашықтықтан оқу формасы).
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру: 7М01301-«Білім беру менеджменті» - 2 жыл (магистратура).Бастауыш білім беру саласы мекемелерінде кәсіби қызметті табысты жүргізу мақсатында 7М01301-«Білім беру менеджменті» білім беру траекториясы бойынша магистрлерді дайындайды.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 11