KZ RU EN

А.М.Муханбетжанованың ғылыми еңбектеріне шолу

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университеті Инновациялық білім беру факультеті"Ғылым апталығы" аясында, Мектепке дейінгі және бастауыш білім беру кафедрасы апталықтың бір күнінарнап А.М. Муханбетжанованың педагогикалық қызметімен педагогикалық мұраларын талдау мақсатында,дөңгелек үстелонлайн және офлайнформатта өткізді.
Дөңгелек үстелгеуниверситетіміздің профессор оқытушылыры, магистранттар, студенттермен қатар А.М.Муханбетжанованың шәкірттеріБатыс Қазақстан инновациялық университетінен п.ғ.д., Бахишева С.М.,п.ғ.к. Иргалиев А.С., М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университетінен педагогика факультетінің деканы, педагогика ғылымдарының кандидаты Ергалиева Г.А., п.ғ.к. Мендешева А.Б., п.ғ.к. Муханбетчина А.Г., п.ғ.к. Касымова А., ҚР Президенті жанындағы мемлекеттік басқару академиясының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы директоры, п.ғ.к.Габдрахманова Ш.Т.қатысты.
Дөңгелек үстелдің басында А.М.Муханбетжанованың өмір жолы мен ұстаздық және ғылыми қызметіне арналған бейнефильм көрсетілді.
А.Муханбетжанованың ғылыми еңбектерін зерттеп жүрген "Педагогика және психология" мамандығының 2 курс магистранты Ахмедиева А.,"Педагогика ғылымдарының докторы, профессор А.М. Муханбетжанованың педагогикалық мұрасындағы жаңартылған білім мазмұны"магистрлік диссертация тақырыбына баяндама жасады.
Шәкірттері «Тұлғаға бағытталған бiлiм беру парадигмасын калыптастырудағы профессор А.М.Муханбетжанованың ғылыми үлесi» Бахишева С.М., «Тағылымы мол тарихи мұра» Ергалиева Г. А., «А.Муханбетжанованың білім философиясы» Габдрахманова Ш. Т., А. Муханбетжанованыңқосқан үлесі туралы баяндады.
«Білім берудегі менеджмент» бағдарламасының 1- курс магистранты Қоңырова Г. «Педагогикалық жүйетану негіздері» ғылыми еңбегін талдап, шолу жасады.
Инновациялық білім беру факультетінің деканы, п.ғ.д. МуханбетжановаА.У.дөңгелек үстелге қатысқан қонақтарға алғыс білдіріп, екі жылда бір рет жүйелі түрде А.М.Муханбетжанованың педагогикалық мұраларына арнап халықаралық конференцияны Батыс өңірінде жоғары оқу орындарында өткізуге ұсыныс жасады. Шәкірттері қолдап, бұл жұмыстың жалғасатынына сенім білдірді. Ұйымдастырушы модераторларМектепке дейінгі және бастауыш білім беру кафедрасының магистрлері Кинжибаева Ф.Б. Әуельбаева Г.С.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 13