KZ RU EN

Республикалық студенттік олимпиада өтті

2021 жылдың 22-23 сәуірде Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінде 6В01201-«Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу» білім беру бағдарламасы бойынша ХІІІ Республикалық пәндік олимпиадасы өтті.
Олимпиаданың мақсаты: Мектепке дейінгі білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайында педагогикалық білімдерді насихаттау, студенттердің кәсіби құзыреттіліктері мен даярлық сапаларын анықтау, кәсіби педагогикалық және шығармашалық әлеуетін ашуға жағдай жасау.
Олимпиада бағдардарламасы
1. «Жаңа формация – педагог-тәрбиеші» команданың өзін таныстыруы
2. «Білім ринг-білім додасы» тест тапсырмалары.
3. «Инновациялық бағыттар: заманауи педагог -тәрбиеші теориядан практикаға» шығармашылық жоба сайысы.
«Педагог-тәрбиешінің шеберлік әлемі» жаңартылған білім мазмұны жағдайындағы ұйымдастырылған оқу қызметі
Пәндік олимпиадаға университеттің 5В010100-«Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу» мамандығының 3-курс студенттері Құндақбаева Аяжан, Матығұл Ұлжан, Жақсылықова Жұлдызай және 6В01201- «Педагог-тәрбиеші және мектепке дейінгі білім беру әдіскері» мамандығының 2-курс қысқартылған күндізгі оқыту нысанының студенті Төлепберген Аяжан қатысты. Студенттерді дайындап, жетекшілік еткен п.ғ.м., аға оқытушы Абилова Орынгүл Асылбековна және п.ғ.м., оқытушы Утемисова Жанна Ербосыновна.
Олимпиада қорытындысында «Білім ринг-білім додасы» тест тапсырмалары бойынша жақсы нәтиже көрсеткен Құндақбаева Аяжан ІІІ дәрежелі дипломмен және «Инновациялық бағыттар: заманауи педагог -тәрбиеші теориядан практикаға» шығармашылық жоба сайысында «Үздік теоретик» номинациясы бойынша Матығұл Ұлжан мақтау қағазымен марапатталды. Жалпы командалық («Жаңашыл 4К») есептік көрсеткіш бойынша ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды. Команда жетекшілері студенттердің кәсіби-тұлғалық әлеуетін, шығармашылық қабілеттерін ашып, өзін-өзі жетілдіруге жағдай жасай отырып, мектепке дейінгі білім берудің жаңартылған мазмұны жағдайында студенттердің кәсіби және шығармашылық қатынасын қалыптастырудағы қажырлы еңбектерінің арқасында алғыс хат және сертификаттармен марапатталды.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 8