Қонақ дәріс өтті

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, Шетел тілдерінің теориясы мен тәжірибесі кафедрасының доцент м.а., п.ғ.к Нуржанова Жайнаш Жумахметовна “Шетел тілін оқытудың инновациялық әдістері” атты қонақ дәрісін өткізді. Дәріске 6В01703- Шетел тілі: екі шетел тілі білім бағдарламасының 3,4- курс студенттері, 7М01703-Шетел тілдері және мәдениетаралық байланыс білім беру бағдарламасының магистранттары мен кафедра оқытушылары қатысты. Дәріс барысында шетел тілін оқыту процесіндегі жаңа технологиялар талданып, оның тиімділігі таразыланды. Тілді оқытудың инновациялық әдістері қалыптастырып, тәжірибеге енгізудің нәтижелілігіне тоқталды. Сонымен қатар мультимедиялық технологиялар қолданылып, интернет желісіндегі kahoot.it., padlet сынды порталдар мен мультимедиялық бағдарламалар арқылы оқыту жолдары, сабақ жасау үлгілері көрсетілді.