Мектеп бітіруші түлектермен кәсіби бағдар беру кездесу өткізілді

30 сәуірде Көптілді білім беру факультеті “Аударма ісі және шетел тілдері” кафедрасының меңгерушісі Хайржанова Ахмарал Хатифқызы мектеп бітіруші түлектерге кәсіби бағдар беру мақсатында «2021 жылға студенттер қабылдау» тақырыбында мектеп бітіруші түлектермен онлайн кездесу өткізді. Жиынға Атырау облысы Құрманғазы ауданының Қадыр Мырза Әли атындағы жалпы орта мектеп, Ф.Оңғарсынова атындағы орта мектеп және М.В.Ломоносов атындағы жалпы орта мектеп бітіруші түлектері қатысты.
Кездесуде кафедра меңгерушісі және ПОҚ қатысуымен болашақ талапкерлерге мамандық туралы баяндады. Сондай-ақ, факультет және кафедра тынысымен таныстырып, түлектерді Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетіне оқуға шақырды.
Жиын барысында мектеп бітіруші түлектер мамандық бойынша, ҰБТ бойынша сұрақтарына жауап алды.
Ахмарал Хатифқызы мектеп бітіруші түлектер тарапынан келген сұрақтарға жауап беріп, сәттілік тілед

і.