«Ата -баба аңсаған - Тәуелсіздік» атты тәрбие сағаты өтті

«Ата -баба  аңсаған - Тәуелсіздік» атты  тәрбие сағаты  өтті

Тәуелсіздік күніне орай  Инновациялық  білім беру факультеті, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман Әшірқызы және Дене шынықтыру және спорт мамандығы білім алушыларының ұйымдастыруымен 11.12.2020 ж сағат 15.00 да   «Ата -баба  аңсаған - Тәуелсіздік» атты  тәрбие сағаты  өтті.  Шарада Тәуелсіздік - ата-бабаларымыздың ғасырлар бойғы асыл арманы,азаттық жолында құрбан болған талай-талай боздақтардың ұрпаққа қалған аманаты жатқанын, Қазақ халқын дүниежүзіне танытқан бұл оқиғаның алғашқы құрбандары Қайрат Рысқұлбеков,Ләззат Асанова,Сәбира Мұхаммеджанова,Ербол Сыпатаевтарды еске алып,оларға тағзым ету парызымыз екендігін ақау етті. Сонымен қатар  мереке   қарсаныңда  түрлі сала өкілдеріне, жастарға, студенттерге   тәуелсіздік  жөнінде  сауал тастауды  жөн көрді.   Тәуелсіздікті  ата – бабамыз  аманаттап  қалдырғанын, осы жауапкершілікті сезінген жастарымызды байқатты. Осы шарада  ардагер ұстаз Н.М.Мамбетовте  өз ойымен бөлісті. Осы желтоқсан ызғары жылдары  Мәскеу қаласында, кейіннен Алматы қаласында  аспирантура оқып жүрген жылдарында кездейсоқ куәгер болғанын айтып сыр шертті.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 173