Студентіміз Шалқар Айдын чемпион атанды!

9 мамыр - Жеңіс күніне орай Орал каласында 21 шақырымдық марафон өтті. Марафонға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шыныктыру жана спорт мамандығының 3 курс студенті Шалқар Айдын чемпион атанды. Жаттыктрушысы - рофессор Нұролла Мәмбетұлы.

Университет Самбо командасы биік тұғырда.

3 Июн 2019 226

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 201

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Студентіміз Амангелді Бағытжан чемпион атанды!

6 Май 2019 227

Өскемен қаласында дзюдодан 23 жасқа дейінгі жастар арасында өткен Қазақстан Республикасының чемпионатында 66 келі салмақта Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Амангелді Бағытжан чемпион болды.