Болашақ психологтардың пробациядағы қызметі

2-ші мамыр күні «Кәсіби оқытудағы психологиялық технологиялар» зертханасының жетекшісі, доцент С.К. Нурмукашевамен «психология» мамандығының студенттерінен құрылған волонтерлік топ өздерін жан-жақты көрсету мақсатында, «пробация» бөлімшесіне барып, тәжірибе алмаса отырып, тренинг сабақтарын өткізген болатын.

«Пробация» бөлімше директорының орынбасары волонтерлік топқа алдымен бөлімшені таныстырып, жұмыс барысын түсіндірді. Ал, волонтерлік топ, уақытша бақылауға келген азаматтар мен азаматшаларға өздерінің мамандықтары туралы ашық айтып, «проективті» әдістерін қолданды. Бұл әдістерді қолдану арқылы жеке тұлғаны бейнелейтін мәліметтерді жеткізді. Осы тәжірибе алмасу арқылы студенттер болашақ мамандықтарына одан сайын бейімделе түсіп, алдағы уақытта да осы бөлімшелермен жұмыс жасауға мүмкіндік алды. Осындай студенттердің қатарында, Сағидоллаева Мансия, Базар Аружан, Салихова Ақжанай, Сабитова Асылжан болды.

Сағидоллаева Мансия,
Психология мамандығының