Инновациялық білім беру факультеті

Болашақ психологтардың пробациядағы қызметі

2-ші мамыр күні «Кәсіби оқытудағы психологиялық технологиялар» зертханасының жетекшісі, доцент С.К. Нурмукашевамен «психология» мамандығының студенттерінен құрылған волонтерлік топ өздерін жан-жақты көрсету мақсатында, «пробация» бөлімшесіне барып, тәжірибе алмаса отырып, тренинг сабақтарын өткізген болатын.

«Пробация» бөлімше директорының орынбасары волонтерлік топқа алдымен бөлімшені таныстырып, жұмыс барысын түсіндірді. Ал, волонтерлік топ, уақытша бақылауға келген азаматтар мен азаматшаларға өздерінің мамандықтары туралы ашық айтып, «проективті» әдістерін қолданды. Бұл әдістерді қолдану арқылы жеке тұлғаны бейнелейтін мәліметтерді жеткізді. Осы тәжірибе алмасу арқылы студенттер болашақ мамандықтарына одан сайын бейімделе түсіп, алдағы уақытта да осы бөлімшелермен жұмыс жасауға мүмкіндік алды. Осындай студенттердің қатарында, Сағидоллаева Мансия, Базар Аружан, Салихова Ақжанай, Сабитова Асылжан болды.

Сағидоллаева Мансия,
Психология мамандығының
3 курс студенті

Университет Самбо командасы биік тұғырда.

3 Июн 2019

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Студентіміз Шалқар Айдын чемпион атанды!

6 Май 2019 24

9 мамыр - Жеңіс күніне орай Орал каласында 21 шақырымдық марафон өтті. Марафонға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шыныктыру жана спорт мамандығының 3 курс студенті Шалқар Айдын чемпион атанды. Жаттыктрушысы - рофессор Нұролла Мәмбетұлы.

Студентіміз Амангелді Бағытжан чемпион атанды!

6 Май 2019 27

Өскемен қаласында дзюдодан 23 жасқа дейінгі жастар арасында өткен Қазақстан Республикасының чемпионатында 66 келі салмақта Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Амангелді Бағытжан чемпион болды.