Инновациялық білім беру факультеті

«Ашық есік күндері» өтті

2019 жылдың 29 қаңтар күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасы «Каспий өңірлік заманауи жоғарғы колледжінің» студенттері үшін «Ашық есік күндерін» өткізді.

Сондай-ақ, оқу-жаттығу материалдары мен оқулық қару-жарақтарымен, әскери патриоттық клубының жұмыстарымен таныстырды.

Және университеттің 2 курс студенттеріне әскери кафедрасында оқуға үміткерлерге жыл сайын наурыз айы мен мамыр айлары аралығында құжаттар жиналатынын, тамыз-қыркүйек аралығында іріктеу конкурстық комиссиясы өз жұмысын жасайтыны айтты.

Жыл сайын болатын, іріктеу конкурсы 3 кезеңнен тұратынын айтып, жеке-жеке тоқталып өтті. Атап айтар болсақ, 1 кезең – медициналық куәландырудан өту; 2 кезең – кәсіби-психологиялық тестілеуден өту; 3-кезең – дене шынықтыру даярлығын тексеру.

Іс-шара барысында студенттер кафедра оқытушыларына сқрақтарын қойып, қанағаттанарлық жауаптарын алып, өз ойларын жеткізді.

Серік Абсаматов
Запастағы әділет подполковнигі

Университет Самбо командасы биік тұғырда.

3 Июн 2019

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Студентіміз Шалқар Айдын чемпион атанды!

6 Май 2019 25

9 мамыр - Жеңіс күніне орай Орал каласында 21 шақырымдық марафон өтті. Марафонға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шыныктыру жана спорт мамандығының 3 курс студенті Шалқар Айдын чемпион атанды. Жаттыктрушысы - рофессор Нұролла Мәмбетұлы.

Студентіміз Амангелді Бағытжан чемпион атанды!

6 Май 2019 27

Өскемен қаласында дзюдодан 23 жасқа дейінгі жастар арасында өткен Қазақстан Республикасының чемпионатында 66 келі салмақта Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студенті Амангелді Бағытжан чемпион болды.