Сәт,сапар жас түлек -2021

25 мамыр күні Инновациялық білім беру факультетінің профессор- оқытушылар құрамы мектеп бітіруші түлектердің «Сыңғырла, соңғы қоңырау!» атты салтанатты кешіне қатысып, басқарма төрағасы – ректор С.Н.Идрисовтің оқу жылының аяқталуымен құттықтау «Алғыс хатын» табыстады. Сол мектептен білім алған, мамандығын таңдап, қанаттанып ұшқан жастар өңірдегі білім орталығы Досмұхамедов университетінің білімді әрі белсенді студенттер қатарында жүр. Атап айтсақ, Еркінқала орта мектебі бойынша Дене шынықтыру және спорт мамандығының 3 курс студенттері Әбілмансур Батырғали Мұхтарұлы, Жаңбыр Бейбарыс Саматұлы, 5В010500 – «Дефектология» мамандығы 4 курс студенті, Шамұратова Беназир Нұрболатқызы, Атырау қаласы № 3орта мектебі бойынша Дене шынықтыру және спорт мамандығының 2 курс студентті Сабырғали Аманат және т.б. Сонымен қатар жас түлектерге сәт, сапар тілей отырып, университет таңдаудағы бірден бір себептерін атап кетті. Салтанатты кеш түлектер ұйымдастырған мерекелік іс-шараға ұласты.

Дөңгелек үстел

17 Ноя 2023 177