МАМАНДЫҒЫМ - МАҚТАНЫШЫМ!

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде білім алуды таңдау себебім, мен өзімнің қалаған мамандығымды осы білім ордасында таптым. Ата-анам жандарында жүруімді қалағандықтан, осы университетке құжаттарымды жинап тапсырдым. Оның үстіне студенттерге оқу ақысы да өте тиімді болды. Енді міне өзімнің қалаған мамандығымды оқып, бітірген сәтке де жеткенімізге қуаныштымын. Университетте ең жақсы оқытушылар білім берсе, өзіме группалас достарды да тауып, достарымның қатары көбейді. Менің белсенділік қабілетімді арттырған да осы білім ордасы болды. Бүгінгі күні барша ұстаздарыма алғысымды білдіре отырып, университеттің барша ұжымын 70 жылдық мерейтойларымен шын жүректен құттықтаймын. Әрдайым биік белестерден көрініп, еліміздің мақтанышы болар түлектерді тәрбиелеп шығара берініздер!

Малика ТАКЕЖАНОВА,
Гуманитарлық ғылымдар және өнер