Тәуелсіздік сабағы жалғасуда

«Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасы»профессор-оқытушылар құрамының Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 Жылдығына арналған тарих сағаттары жалғасуда. Мемлекет Басшысы Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаевтың «Тәуелсіздік бәрінен қымбат»атты мақаласының тарихи маңызы,Атырау мұнайлы Астана ретінде,өлке тарихының құнды археологиялық-этнологиялық деректері,»Алтын»және «Темір»адамдар туралы кафедра оқытушысы,тарих магистры Рашила Ерімқызы Харипованың тарих сабағы Қатира Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық студенттеріне оқылды.

Дәріске кафедра меңгерушісі Л.Бердіғожин,декан орынбасары С.Молдашева қатысып «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті» туралы,2021 жылғы оқуға қабылдау,кәсіби тарихшыларды даярлау мәселелері толық баяндалды.

Кафедра оқытушыларының тарих сағаттары жалғасатын болады.

Лесқали Базарғалиұлы