2018-2019 оқу жылында 5В060100-Математика мамандығын бітіруші түлектердің жұмысқа орналасуы туралы есебі

2019 жылы 1 наурызда өткен жұмысқа орналастыру мақсатында ұйымдастырылған «Жас маман-2019» шарасына 5В060100-Математика мамандығынан қазақ тобынан 8 студент, орыс тобынан 3 студент қатысты. Бұл жәрмеңкеге 4 жұмыс берушілер шақырылған, атап айтсақ:

1. «Timal Consulting Group» ЖШС филиалы мекемесінің директоры А.У Рамазан;
  2. "ҚР ҰЭМ СК Ақпараттық есептеу орталығы" ШЖҚ РМК Атырау облысы бойынша филиал директоры Б.Б. Түркістанов;
  3. «Kaz Project Operating» ЖШС мекемесінің директоры И.Ф. Паливала.
  4. ТОО «Kazakhstan Petrochemical Industries lnc» мекемесінің директоры К.К.Уразбаев

Бұл шараға шақырылған жұмыс берушілердің ішінен келесі өкілдер қатынасты:

1. «Kaz Project Operating» ЖШС мекемесінен Хохлачева Виктория Викторовна және Джиенкулова Мерует;
  2. ҚР ҰЭМ статистика Комитетінің ШЖҚР МК Атырау облысы бойынша Ақпараттық есептеу орталығының техникалық қолдау бөлімінің бас маманы Нұржауов Рүстем Нұржауұлы қатынасты.

Алдын-ала жұмысқа бөлу есебі бойынша қазақ тобынан 6 студент Қылышбай Мелат Жаңабайқызы, Мазан Мерке Жақсыбекұлы, Әділханова Айнашым Жеделбайқызы, Әлдіғұл Айгерім Жасқайратқызы, Бағытжанова Ақмарал Сансызбайқызы мұғалім болуға ниет білдірген. Олардың ішінде Әділханова Айнашым Жеделбайқызы Құрманғазы ауданы, Гагарин атындағы орта мектепке жұмысқа орналасып отыр. Қалған студенттер қалалық білім бөліміне (қала мектептеріне) баруға ниет білдіріп отыр.

Кафедра меңгерушісі: Н.К.Шаждекеева