«Ашық есік күндері» өтті

2019 жылдың 29 қаңтар күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің әскери кафедрасы «Каспий өңірлік заманауи жоғарғы колледжінің» студенттері үшін «Ашық есік күндерін» өткізді.

Сондай-ақ, оқу-жаттығу материалдары мен оқулық қару-жарақтарымен, әскери патриоттық клубының жұмыстарымен таныстырды.

Және университеттің 2 курс студенттеріне әскери кафедрасында оқуға үміткерлерге жыл сайын наурыз айы мен мамыр айлары аралығында құжаттар жиналатынын, тамыз-қыркүйек аралығында іріктеу конкурстық комиссиясы өз жұмысын жасайтыны айтты.

Жыл сайын болатын, іріктеу конкурсы 3 кезеңнен тұратынын айтып, жеке-жеке тоқталып өтті. Атап айтар болсақ, 1 кезең – медициналық куәландырудан өту; 2 кезең – кәсіби-психологиялық тестілеуден өту; 3-кезең – дене шынықтыру даярлығын тексеру.

Іс-шара барысында студенттер кафедра оқытушыларына сқрақтарын қойып, қанағаттанарлық жауаптарын алып, өз ойларын жеткізді.

Серік Абсаматов
Запастағы әділет подполковнигі