«Жаңа форматтағы білім бағдарламаларының дизайны» атты семинардың ашылуы болды.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың аясында 2019 жылдың 10 қаңтарында сағат 1000 308 аудиторияда «Жаңа форматтағы білім бағдарламаларының дизайны» атты семинардың ашылуы болды. Осы семинардың тақырыбына сәйкес 5В010900- «Математика», 5В060100 - «Математика» мамандықтарының презентациялары көрсетіліп, талқыланды.

Семинарға қатысушылар: Инновациялық білім беру факультетінің Педагогика кафедрасы- лабораториясының аға оқытушысы Курмангазиева Г.Т. , Психология және арнайы білім беру кафедрасының п.ғ.к., профессор Нурмукашева С. К., жұмыс беруші және түлектер атынан Назарбаев зияткерлік мектебінің математика пәнінің оқытушысы Арыстанғалиева А., факультет профессор оқытушылары, кафедра меңгерушілері, оқу бөлімінің әдіскері Сайдолқызы Ж., магистранттар мен студенттер қатысты.