Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті

Гильян университеті профессоры мастер класс өткізді

Иран мемлекеті, Гильян университетінен (University of Gullian, Iran) шақырылған PhD,  профессор Алиреза Пендаште (Alireza Pendashteh) 6M060800-Экология және 6M060600-Химия мамандықтарының магистранттар және «Экология» мен «Химия және химиялық технология» кафедраларының оқытушылары үшін семинар-тренингтер мен мастер кластарды өткізді. Бұл кездесулер өнеркәсіптік ақаба судың қалыптасуы және оларды тазалаудың негізгі әдістерін талқылауға бағытталған. Бұдан басқа, жоғары ғылыми журналдарда ғылыми зерттеулерді жариялаудың негізгі мәселелеріне әсер ететін сурақтар талқыланды.

Амангелді Ермек- Еуропа кубогының жүлдегері

3 Июн 2019 1

Австрияның Лейбниц қаласында өтіп жатқан Еуропа кубогында студенттеріміз жеңіс тұғырынан көрінді.

Университет студенті Еуропа кубогінде жүлделі орында!

26 Мар 2019 54

Грецияның Афина қаласында дзюдодан жастар арасындағы Еуропа кубогі басталды. Аталған сайыста университетіміздің Жаратылыстану және ауылшаруашылық факультетінің 2 курс студенті Амангелді Ермек қатысып жатыр.