ЖАҢҒЫРУДЫҢ ТАРИХИ ҚАЙНАРЫ

Облыстық "Атырау" газетінің бүгінгі санына Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарих ғылымдарының докторы Лесқали Бердіғожиннің Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтоына арналған "ЖАҢҒЫРУДЫҢ ТАРИХИ ҚАЙНАРЫ" деген тақырыппен мақаласы жарияланды.

Толығырақ оқып, танысуларыңызға болады.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 417

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

ВЫСОТА ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО ДУХА

12 Май 2020 236

Облыстық Прикаспийская коммуна газетіне филология ғылымдарының кандидаты Жарқын Есеновнаның Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған конференцияға байланысты мақаласы жарық көрді.

Онлайн семинар өтті

8 Май 2020 390

Абай Құнанбаевтың туғанына 175 жыл толуына орай Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетіне қарасты  «Журналистика» кафедрасының  жанынан  ашылған «Жалын» жас журналистер ұйымының ұйымдастырумен 8 мамырда «Абай әлемі»  атты онлайн семинар өтті.

"Абай - қазақтың шамшырағы"

4 Май 2020 337

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, ЖАСТАР САЯСАТЫ ДЕПАРТАМЕНТІНІҢ ұйымдастыруымен, қазақтың Ұлы ақыны Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына орай "Абай - қазақтың шамшырағы" атты Абайдың қарасөздерін талқылауға арналған онлайн дөңгелек үстел болып өтті.

Клипарт

12 Апр 2020 333